• Gev Vakum Teknolojileri, General Europe Vacuum S.r.l. Türkiye Şubesidir.
  • Telefon ( +90 224 ) 443 3238
  • Fax ( +90 224 ) 443 3239
  • E-posta turkiye@gevac.com

Gev Vakum Teknolojileri

GEV VAKUM TEKNOLOJİLERİ, yirmi yıllık profesyonel bir grubun kimya ve ilaç endüstrisinde tasarladıkları, kurdukları ‘’GENEL’’ sistemleri tüm bu yıllar boyunca elde ettiği tecrübe sayesinde vakum pompaları üretmeye karar vermesiyle doğdu.

GEV VAKUM TEKNOLOJİLERİ’ nde 3 ile 800 m3/saat arasında bir dizi yağlı, kuru, paletli vakum pompaları tasarlıyor ve üretiyoruz. Ayrıca müşterilerimizden gelen özel talep üzerine ‘’anahtar teslim’’ sistemlerimiz de mevcuttur.

Yıllar içerisinde edinilen yetkinlik ve güven sayesinde, ISO 9001 : 2008 kalite belgesini elde etmeyi hak ettik. Ulus ve uluslararası pazarda, siz müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermenin mutluluğu içerisindeyiz.

GEV VAKUM TEKNOLOJİLERİ, satış sonrası müşterilerine kaliteli ve zamanında müdahil teknik yardım sunabilmektedir. Ayrıca herhangi bir teknik problem karşısında müşterilerimizin zaman ve para kaybını önlemek adına çözüm odaklı hizmet birincil prensibimizdir. Dinamizm ve yetkinlik kazanarak, vakum sektöründe deneyimli yönetim ekibi tarafından organize edilen GEV VAKUM TEKNOLOJİLERİ personeli, siz müşterilerimizin teknik veya ticari her türlü özel talebine daha özenli ve kaliteli bir hizmet için her zaman hazırdır; çünkü bizim görevimiz ihtiyaçlarınıza en yakın çözüme ulaşmak için sizlere en iyi stratejiyi sunmak ve problemle birlikte başa çıkmaktır.

GEV VAKUM TEKNOLOJİLERİ, satış sonrası müşterilerine kaliteli ve zamanında müdahil teknik yardım sunabilmektedir.